Important Notice: Our web hosting provider recently started charging us for additional visits, which was unexpected. In response, we're seeking donations. Depending on the situation, we may explore different monetization options for our Community and Expert Contributors. It's crucial to provide more returns for their expertise and offer more Expert Validated Answers or AI Validated Answers. Learn more about our hosting issue here.

What are the processing costs for the Group/Classroom Kit items?

classroom costs group items kit
0
Posted

What are the processing costs for the Group/Classroom Kit items?

0

(Pricing Updated 8/1/2007) Group/Classroom Kit Production charges are $5.95/plate, $4.95/bowl; $2.95/mug or $3.95/travel tumbler. Additional return shipping charges of finished items are based on the total processing fee for your order.

Related Questions

What is your question?

*Sadly, we had to bring back ads too. Hopefully more targeted.

Experts123